EL EMEĞİ GÖZ NURU HEDİYE VE KUTUSU

Tüm Nisan ve Mayıs' ın ilk haftaları birçok arkadaşımın yaş günleri ile doludur. Oldukça yoğundur anlayacağınız ama malesef çoğu dostla uzağız birbirimizden.  

Ancak burda, yakınımda çok sevdiğim bir arkadaşımın da yaş günü yarın. Onun için daha önceden hazırladığım bir kolye ve küpe setini, şık bir kutu hazırlayarak ve içine de cici bir kart yerleştirerek sunacağım. Bir de tabi kitap almadan edemedim. Ayşe Kulin' in son romanı Veda... Dilerim yüzünü güldürebilir bu hediyeler.  

Ama önce siz göreceksiniz hediyeleri. Buyrun bakalım...

Evet, kitabımız ve şık kutumuz karşınızda, altta kutunun biraz daha yakından çekilmiş bir fotoğrafı daha var.

 

 

E tabi insan içeriğini de merak eder kutunun değil mi?  Bu içerdeki kolye ve küpe takımımızzzzz

 

 

Bu da kutunun içinin görünüşü, tabiki mutlu yıllar dileklerimizi belirttiğimiz cici, minik kartımızla birlikte

 

 

 

Tabi bu arada siz de kendiniz kutu yapabilirsiniz. Eğer ilginizi çekerse ve denemek isterseniz aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

 

buyrun burdan   ya da burdannnn  veya youtube içersinde siz de arama yaparsanız daha çok çeşit bulabilirsiniz, kutu yapımına dair.

 

Tavsiyem normal kalınlıkta bi karton kullanmanız. Evde kartonum olmadığı için, yapışkanlı kalın kağıtlarımdan kullandım, biraz zorlandım, çift kat olduğu için kalın geldi. Siz malzemelerinizi ve hayal gücünüzü yanınıza alarak çok daha güzellerini yapabilirsiniz. Kolay gelsin şimdiden.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !